Logo
Menu
Overview

Summary

Contact details1

Officers5

Tax information

Related companies2

FAQ

Find out all the information about KAMET PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
by getting full access

Last updated: Jan 26, 2024

KAMET PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Active

is not in process of liquidation on Jan 26, 2024

Turkey 08 Feb 2016 (8 years ago)

Share viaTwitterFacebookLinkedin

Summary

NameKAMET PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
JurisdictionActiveTurkey
Company numberCode22750-5
Registry number1012801
Incorporation Date08 Feb 2016 (8 years ago) / 201 companies with the same date
Paid share capital50.000,00 TRY
Type of activity
  • Secondary:
  • #467101 - Sıvı yakıtlar ve bunlarla ilgili ürünlerin toptan ticareti (ham petrol, ham yağ, mazot, benzin, biodizel, fuel oil, gaz yağı, madeni yağlar, gres yağları vb.)
  • #4671 - Wholesale of solid, liquid and gaseous fuels and related products
  • Description:
  • PETROL ÜRÜNLERİ a.Her türlü petrol, petrol türevleri; benzin, motorin, gaz yağı, fuel oil, solvent, jet yakıtı gibi akaryakıt ile madeni yağlar, gresler vb.alımını, satımını  yapmak, yükleme, boşaltma, depolama, dağıtım, dolum tesislerini kurmak. b.Akaryakıt istasyonları açmak, işletmek, yıkama yağlama servis istasyonları kurmak. c.Petrol ofisi ve benzeri kuruluşların bayiliğini almak, d.Her türlü sıvılaştırılmış petrol gazi (LPG), oksijen gazı, eton, argon, helyum ve diğer asal  gazların taşlanması, depolanması, muhafazası, dolum tesislerinin kurulması. e.LPG satış istasyonları açmak. Servis hizmetlerinde bulunmak. Benzin ile çalışan araçların LPGye dönüşümünü yapmak, bunun için kullanılacak her türlü malzemenin ithalatını, ihracatını yapmak. f.Her nevi tüp gaz alım satımı yapmak, tüp gaz bayiliği almak ve vermek. İNŞAAT a.İnşaat malzemeleri, demir, bakır, kum, çakıl, mıcır, çimento, kireç, tuğla, kiremit, seramik, çini, fayans, karo,mozaik mamulleri, tuğla, taş, mermer, yer döşemeleri, boya, nalburiye malzemelerinin toptan ve perakende olarak alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını ve üretimini yapmak, bayilikler ve mümessillikler almak, kendine bağlı bayilikler kurmak. b.Her nevi inşaat ve nalburiye malzemelerinin alet, edevatının imaline mahsus atölye ve fabrika kurmak, kiralamak, kiraya vermek, işletmek, bu maddelerin iç ve dış ticaretini yapmak. ELEKTRİK MALZEMELERİ a.Her türlü elektrikli ve elektronik kontrol aletleri, elektronik devre elemanları, iletken, yarı iletken ve entegre devre elemanları, mikroçipler ve bunların birleştirme elemanlarının alım, satımı ile ithalat ve ihracatını yapmak. b.Elektrik ve elektronik donanımlı pano, makine, elektrikli küçük el aletlerinin üretimini  yapabilir, bunları yurtiçi ve yurtdışına satabilir. OTO YEDEK PARÇA a.Her türlü nakil vasıtasına ait yedek parçanın alım satımı, ithalatı, ihracatı ve imalatını yapmak. b.Otomotiv sektörü ile ilgili her türlü mekanik, elektrikli, elektronik motor ve bütünleyici aksamını ve diğer tüm işlevli aksesuarlarını her türlü yedek parçalarını imal etmek, ettirmek, almak, satmak, ihracatını ve ithalatını yapmak. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir,kiralar, kiraya verir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, sınırlı nedenlerle ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükuna,gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir.Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz,tevhit, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.Faaliyetleriyle ilgili yurt içi yurt dışında bütün banka,kredi finans kuruluşlarıyla (Dünya bankası, AYB,JİKA, v.s.) diğer kuruluşlarla her türlü lehte kısa, uzun orta vadeli, ödemesi ötelenmiş, hibe kefalet kredileriyle ilgili her türlü girişimlerde bulunur.Borç alacak teminat ipotek kefalet verir alır.

Contact details

Legal addressŞİRİNEVLER MH.MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK CD.5.SK.NO.29/1 BAHÇELİEVLER
Phone
  • +90**************

Officers

individual

IndividualTurkey

Ahmet Kaya

Müdür Münferiden


Paid-up share capital50.000,00 TL

individual

IndividualTurkey

Ni̇zametti̇n Kaya

Authorised Persons

Get ahead with complete company information - register now.

Join the 50,000+ businesses already using B2BHint.

Sign up

Tax information

VAT
  • Pays VATYes
  • Registration number0494-0549-3510-0015

Related companies by officers

Frequently asked questions

Where is KAMET PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 's headquarters?

KAMET PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 's headquarters is located at ŞİRİNEVLER MH.MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK CD.5.SK.NO.29/1 BAHÇELİEVLER

What is KAMET PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 's industry?

KAMET PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ is in the industry of Sıvı yakıtlar ve bunlarla ilgili ürünlerin toptan ticareti (ham petrol, ham yağ, mazot, benzin, biodizel, fuel oil, gaz yağı, madeni yağlar, gres yağları vb.)

What year was KAMET PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ started?

KAMET PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ was started in 2016