Logo
Menu
Overview

Summary

Contact details

Officers3

Tax information

Related companies2

FAQ

Find out all the information about MEKKAN KİMYA İNŞAAT METAL REKLAMCILIK OTOMOTİV TEKSTİL GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.
by getting full access

Last updated: Jan 06, 2024

MEKKAN KİMYA İNŞAAT METAL REKLAMCILIK OTOMOTİV TEKSTİL GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.

Active

is not in process of liquidation on Jan 6, 2024

Turkey 14 Apr 2023 (a year ago)

Share viaTwitterFacebookLinkedin

Summary

NameMEKKAN KİMYA İNŞAAT METAL REKLAMCILIK OTOMOTİV TEKSTİL GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.
JurisdictionActiveTurkey
Company numberCode455644-5
Registry number1450037
Incorporation Date14 Apr 2023 (a year ago) / 303 companies with the same date
Paid share capital800.000,00 TRY
Type of activity
  • Secondary:
  • #412002 - İkamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb.nin inşaatı) (ahşap binaların inşaatı hariç)
  • #4120 - Construction of residential and non-residential buildings
  • Description:
  • Bilumum kimyasal maddeler ve her türlü yardımcı kimyevi maddeler ve bunların üretiminde kullanılan mamul, yarı mamul, ham maddelerin imalatı ve ticareti. Her nevi demir ve metallerin alım satımı ihracatını ve pazarlamasını yapmak Şirket ticari ve gayri ticari ilan ve reklamları alabilir. Bu ilan ve reklamları araçlar üzerinde yayınlatabilir veya yayınlattırabilir. İlan ve reklamlara ait dokümanları, filmleri, teyp, CD,video kaset, fotoğraf, slayt, kitap, dergi, gazete, broşür, katalog, harita, tabela, pano, afiş gibi ışıklı ışıksız her türlü ilan ve reklam işlerini almak, yapmak veya başkalarına yaptırmak Her türlü motorlu taşıt ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak türlü inşaat malzemeleri satmak Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının ihracı, ithali, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak. Kreasyonlar hazırlamak, defileler düzenlemek, bayilik, acentelik, mümessillik almak vermek, bu işlerle ilgili atölyeler, fabrikalar kurmak, mağazalar açmak. Her türlü gıda ürünlerinin un, şeker, et ve etten mamul, süt ve sütten mamul, her türlü gıdaların yaş sebze ve meyvelerin, tahıl ürünlerinin, hububat ve bakliyatların, çerezlerin, kahvelerin, kakaoların, konsantre edilmiş, konserve ve salamura halde bulunan her türlü gıdaların, her türlü kurutulmuş gıdaların, her türlü yağların, gıda sanayii ürünlerinin alım satımlarının yapılması, ithal ve ihracı, toptan ve perakende pazarlanması, ticareti, gıda sanayiinin gerektirdiği bil cümle yatırım tasarruf ve faaliyetlerde bulunması, gıda sanayii ile ilgili olarak, her türlü imalathanelerin, fabrikaların, satış mağazalarının, depoların, ambalajlama işleri, soğuk hava depolarının, marketlerin, hipermarketlerin, kurulması, açılması, işletilmesi, kiraya alınması, kiraya verilmesi devir alınması, devir edilmesi, Her türlü temizlik malzemeleri, sıvı, toz ve katı deterjan çeşitleri, petro-kimya ürünlerin, evsel ve sınai gazların imalini, fason işçiliğini yapmak, yaptırmak, alımı, satımı, ithalini, ihracını, komisyonunu, dağıtım ve pazarlamasını yapmak.

Contact details

Legal addressARMAĞANEVLER MAH.NAZİK SK. TOPGULLER NO:8A ÜMRANİYE

Officers

individual

IndividualTurkey

Fuat Atmaca

Partners


Paid-up share capital800.000,00 TL

individual

IndividualTurkey

Fuat Atmaca

Authorised Persons

Get ahead with complete company information - register now.

Join the 50,000+ businesses already using B2BHint.

Sign up

Tax information

VAT
  • Pays VATYes
  • Registration number0614-1696-0420-0001

Frequently asked questions

Where is MEKKAN KİMYA İNŞAAT METAL REKLAMCILIK OTOMOTİV TEKSTİL GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.'s headquarters?

MEKKAN KİMYA İNŞAAT METAL REKLAMCILIK OTOMOTİV TEKSTİL GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.'s headquarters is located at ARMAĞANEVLER MAH.NAZİK SK. TOPGULLER NO:8A ÜMRANİYE

What is MEKKAN KİMYA İNŞAAT METAL REKLAMCILIK OTOMOTİV TEKSTİL GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.'s industry?

MEKKAN KİMYA İNŞAAT METAL REKLAMCILIK OTOMOTİV TEKSTİL GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ. is in the industry of İkamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb.nin inşaatı) (ahşap binaların inşaatı hariç)

What year was MEKKAN KİMYA İNŞAAT METAL REKLAMCILIK OTOMOTİV TEKSTİL GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ. started?

MEKKAN KİMYA İNŞAAT METAL REKLAMCILIK OTOMOTİV TEKSTİL GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ. was started in 2023