Logo
Menu
Overview

Summary

Contact details1

Officers3

Tax information

Related companies1

FAQ

Find out all the information about PROWES KİMYA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
by getting full access

Last updated: Dec 12, 2023

PROWES KİMYA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Active

is not in process of liquidation on Dec 12, 2023

Turkey 04 Aug 2021 (3 years ago)

Share viaTwitterFacebookLinkedin

Summary

NamePROWES KİMYA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
JurisdictionActiveTurkey
Company numberCode320697-5
Registry number1310857
Incorporation Date04 Aug 2021 (3 years ago) / 267 companies with the same date
Paid share capital500.000,00 TRY
Type of activity
  • Secondary:
  • #464402 - Temizlik malzemesi toptan ticareti (deterjan, ovma krem ve tozları, yumuşatıcılar, Arap sabunu, vb. dahil, kişisel temizlik sabunları hariç)
  • #4644 - Wholesale of china and glassware and cleaning materials
  • Description:
  • a. Bilumum kimyasal maddeler ve her türlü yardımcı kimyevi maddeler ve bunların üretiminde kullanılan mamul, yarı mamul, ham maddelerin imalatı ve ticareti. b. Başta kimya sanayi olmak üzere imalat, ticaret ve hizmet sektörleri ile nihai tüketimde kullanılan her türlü toz ve yaş boya, tabii, sentetik ve madeni boyalar, astar boya, silikonlu ve silikonsuz mat boyalar, ahşap, metalik, plastik iç ve dış yüzey boyaları ile mürekkep ve benzeri her türlü kimyevi maddelerin imalatını, fason işçiliğini yapmak, yaptırmak, alımını, satımını, ithalat ve ihracatını, komisyonunu, dağıtım, pazarlama ve dahili ticaretini yapmak. c. Her türlü sınai, zirai ve ticari amaçlarla kullanılan organik ve inorganik kimyasal maddelerle, oto ve sanayi yağları, reçine, boya, tiner ve sair incelticiler, zamklar, kimyasal katalizörler, kimyevi maddeler ile gübrelerin ilk ve yardımcı unsurlarının üretimini, fason işçiliğini yapmak, yaptırmak, alım satım, ithalat ihracat, komisyonunu, dağıtım ve pazarlamasını yapmak. d. Suni gübre imali, alımı, satımı, toptan ve perakende pazarlama, dağıtımını yapmak. e. Her türlü temizlik malzemeleri, sıvı, toz ve katı deterjan çeşitleri, petro-kimya ürünlerin, evsel ve sınai gazların imalini, fason işçiliğini yapmak, yaptırmak, alımı, satımı, ithalini, ihracını, komisyonunu, dağıtım ve pazarlamasını yapmak. f. Her türlü tekstil kimyasallarının alımı, satımı, ithalatı,ihracatı ve pazarlamasını yapmak. g. Tarımsal alanda gıda alanında ve diğer alanlarda kullanılan her türlü kimyevi madde alımı satımı, ithali, ihracı ve dahili ticaretini yapmak. h. Her türlü temizlik maddelerini, kozmetik maddelerini, itriyat malzemeleri, züccaciye malzemeleri, gıda maddelerini perakende veya toptan almak, satmak, imalatını, ithalatını ve ihracatını yapmak, paketlemek için tesisler kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek. ı. İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını, teşhir salonlarını açmak ve işletmek. i. Yurt içinde ve yurt dışındaki tüm özel ve resmi kuruluşların, belediyelerin, toplu konut ve sitelerin, sanayi ve tarım fabrikalarının, plaza ve iş merkezlerinin iç mekan ve dış çevre temizliği ile cadde, sokak temizliği ve çöp toplama hizmetlerini yapmak, çöp imha ve arıtma-ayıklama tesisleri kurmak. k. Her türlü temizlik madde ve malzemeleri ile temizlik makinelerini almak, satmak. l. Her türlü ev, işhanı, bina, iş merkezi, otel, toplu konut, resmi ve özel hastanelerin, her türlü açık alanların, haşere, sürüngen ve kemirgen kontrolünü ve ilaçlamasını yapmak. Haşere ilaçlamasında kullanılan ilaçların, makine ve ekipmanların alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.

Contact details

Legal addressATAKENT MAH.233.SK.B1.45 BLOK NO:1F İÇ KAPI NO:17 KÜÇÜKÇEKMECE
Phone
  • +90**************

Officers

individual

IndividualTurkey

Tayfun Akbulut

Authorised Persons

individual

IndividualTurkey

Tayfun Akbulut

Partners


Paid-up share capital500.000,00 TL

Get ahead with complete company information - register now.

Join the 50,000+ businesses already using B2BHint.

Sign up

Tax information

VAT
  • Pays VATYes
  • Registration number0733-0975-9500-0001

Frequently asked questions

Where is PROWES KİMYA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 's headquarters?

PROWES KİMYA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 's headquarters is located at ATAKENT MAH.233.SK.B1.45 BLOK NO:1F İÇ KAPI NO:17 KÜÇÜKÇEKMECE

What is PROWES KİMYA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 's industry?

PROWES KİMYA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ is in the industry of Temizlik malzemesi toptan ticareti (deterjan, ovma krem ve tozları, yumuşatıcılar, Arap sabunu, vb. dahil, kişisel temizlik sabunları hariç)

What year was PROWES KİMYA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ started?

PROWES KİMYA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ was started in 2021