Logo
Menu
Overview

Summary

Contact details

Officers3

Tax information

Related companies1

FAQ

Find out all the information about SAFİRA MODA TEKSTİL LİMİTED ŞİRKETİ
by getting full access

Last updated: Jan 05, 2024

SAFİRA MODA TEKSTİL LİMİTED ŞİRKETİ

Active

is not in process of liquidation on Jan 5, 2024

Turkey 28 Feb 2023 (a year ago)

Share viaTwitterFacebookLinkedin

Summary

NameSAFİRA MODA TEKSTİL LİMİTED ŞİRKETİ
JurisdictionActiveTurkey
Company numberCode446286-5
Registry number1440478
Incorporation Date28 Feb 2023 (a year ago) / 185 companies with the same date
Paid share capital50.000,00 TRY
Type of activity
  • Secondary:
  • #464205 - Dış giyim eşyalarının toptan ticareti (iş giysileri ile triko olanlar dahil, kürk ve deriden olanlar hariç)
  • #4642 - Wholesale of clothing and footwear
  • Description:
  • A- Her türlü yünlü, pamuklu, sentetik, iplik, kumaş, tül ve dokuma, yünlü pamuklu, ve diğer kumaşlardan kadın, erkek, çocuk iç ve dış giyim eşyasının imalâtını, alım ve satımını yapmak, dokumacılık sanayinde kullanılan yün, pamuk, kıl, suni elyaftan mamul iplikleri, nebati sentetik lifleri sanayi yolu ile veya el ile dokunan kadife, tül, dantela ve bunların imalatında kullanılan her nevi tezgah ve makineler ve mensucat malları özellikle giyime ait eşyalar, örme eşyasının ticaretini yapmak, B- her türlü tekstil ve yan ürünlerini kumaş ve kumaş çeşitleri basma, kadife, saten çeşitleri, döşemelik kumaş, iç ve dış giyim eşyaları, pantolon, kazak, etek, bluz, palto, çocuk ve büyük giyim eşyaları, iç çamaşırı, triko, elbise, mont, çorap, eşarp, mendil, kravat, gömleklerin ve bunların imalatında kullanılan ip ve ipliklerin imalatı, alım-satımı, ithalatı ihracatı ve dahili ticaretini yapmak. Bu konuda faaliyet gösteren firmalarla işbirliği yapmak. C-İplik, perde, döşemelik, perdelik kumaş ve ev tekstil ürünlerinin, örme pamuk, orlon, yün, keten, polyester, likra iplik ve benzeri mamullerin, kumaş boyalarının alımı, satımı, ithali, ihracı, pazarlamasını yapmak. D- Şirketin iştigal konusuyla ilgili, kurulmuş veya kurulacak aynı amaçlı yerli ve yabancı şirketlere iştirak etmek, aracılık yapmamak kaydıyla bunların hisselerini almak, satmak devir ve temlik etmek, rehin ve teminat vermek, aynı amaçlı yerli veya yabancı şirketlerle yeni şirketler kurmak. Yerli, yabancı firmalar, bankalar, özel ve kamu kuruluşlarıyla özel ve tüzel kişilerden kredi almak. E- Şirket konusu ile ilgili mümessillik distribütörlük komisyonculuk ve pazarlamasını yapmak ardiye özel antrepo işletmeciliği ile uğraşmak. F- Konusuyla ilgili know-how, izin, ruhsatname, ihtira beratı, lisans, imtiyaz, alâmeti farika emsali gibi hakları iktisap etmek, ferağ etmek, üçüncü şahıslara kiralamak, satmak, devretmek. G- İştigal konusuyla ilgili gerekli teçhizat, makine, taşıt vb. araçların alınması, kullanılması, kiralanması nakli işlemlerini gerçekleştirmek, gerekli tesislerin inşaa edilmesi. H- Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek verebilir, ipotek alabilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir. Yukarıda gösterilen muamelelerden başka işlere ve ileride şirket için faydalı ve lüzumlu görülen başka işlere girişilmek istenildiği takdirde şirket ortaklar kurulunun alacağı kararla başka işler yapabilir.

Contact details

Legal addressESENTEPE MAH.HARMAN 1 SK. DURAN IŞ MERKEZI BLOK NO:4/8 ŞİŞLİ

Officers

individual

IndividualTurkey

Sarfaraz Alam Khan

Authorised Persons

individual

IndividualTurkey

Sarfaraz Alam Khan

Partners


Paid-up share capital50.000,00 TL

Get ahead with complete company information - register now.

Join the 50,000+ businesses already using B2BHint.

Sign up

Tax information

VAT
  • Pays VATYes
  • Registration number0737-1217-7270-0001

Frequently asked questions

Where is SAFİRA MODA TEKSTİL LİMİTED ŞİRKETİ 's headquarters?

SAFİRA MODA TEKSTİL LİMİTED ŞİRKETİ 's headquarters is located at ESENTEPE MAH.HARMAN 1 SK. DURAN IŞ MERKEZI BLOK NO:4/8 ŞİŞLİ

What is SAFİRA MODA TEKSTİL LİMİTED ŞİRKETİ 's industry?

SAFİRA MODA TEKSTİL LİMİTED ŞİRKETİ is in the industry of Dış giyim eşyalarının toptan ticareti (iş giysileri ile triko olanlar dahil, kürk ve deriden olanlar hariç)

What year was SAFİRA MODA TEKSTİL LİMİTED ŞİRKETİ started?

SAFİRA MODA TEKSTİL LİMİTED ŞİRKETİ was started in 2023