Logo
Menu
Overview

Summary

Contact details

Officers3

Tax information

Related companies1

FAQ

Find out all the information about START UP MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ
by getting full access

Last updated: Dec 11, 2023

START UP MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ

Active

is not in process of liquidation on Dec 11, 2023

Turkey 02 Sep 2020 (4 years ago)

Share viaTwitterFacebookLinkedin

Summary

NameSTART UP MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ
JurisdictionActiveTurkey
Company numberCode262542-5
Registry number1252309
Incorporation Date02 Sep 2020 (4 years ago) / 262 companies with the same date
Paid share capital10.000,00 TRY
Type of activity
  • Secondary:
  • #711290 - Diğer projelere yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (telekomünikasyon ve yayıncılık projeleri, doğalgaz ve buhar dağıtım projeleri ve diğerleri ile inşaat projelerinin yönetimi dahil))
  • #7112 - Engineering activities and related technical consultancy
  • Description:
  • -Yurtiçi ve yurt dışında resmi ve gayri resmi kuruluşlara veya şahıslara her türlü mimarlık,mühendislik hizmetleri,mekan tasarımı ve dekorasyonu ,Plan, Proje ,danışmalık ve uygulama ile inşaat taahhüt ,çizim ve montaj işleri yapmak,yaptırmak bunları uygulamaya koymak .Fenni mesullük almak proje yöneticiliği ve ilgili resmi kurumlardan her türlü inşaat ve iskan ruhsat işlemleri yapmak -Mimarlık, mühendislik inşaat ve müteahhitlik faaliyetleri, mühendislik, mimarlık hizmetleri, müşavirlik etüt işleri yapmak, yaptırmak, hem kendi maksat ve gayesi için, hem de başkalarının taleplerini karşılamak üzere her türlü plan, proje çizmek, çizdirmek fizibilite raporları hazırlamak, projeleri ve etütleri hazırlamak hazırlatmak, projeleri ve etütleri yapmak, yaptırmak, çizmek, metraj işlerini yapmak, montaj işlerini yapmak, taahhüt etmek, haritacılık yapmak, müşavirlik, komple proje yönetimi, araştırma ve teknik kontrollük yapmak, ihale dosyası tanzim ermek. -Her türlü laboratuar malzemeleri , sistemleri ,cihazları ve mobilyalarını alım,satım,imal etmek,fason yaptırmak,montajını,kurulumunu,ithal ve ihracatını yapmak -Her türlü orman ürünleri ve mamülleri ile Laboratuar mobilyaları dahil bilumum mobilya dekorasyon malzemelerini alım,satım,imal etmek ,fason yaptırmak,ithal ve ihracatını yapmak -Çizmiş olduğu projeler üzerinde tadilat yapmak ve uygulamak. Üç boyutlu modelleme çizimi yapmak, peyzaj projesi ve uygulaması yapmak, dekorasyon yapmak, tadilat, röleve restorasyon ve onarım yapmak. -Tekstil ve konfeksiyon dalında her türlü ithali,ihracı, alım, satım ,toptan ve parakende ticaret ve pazarlama yapabilir. -Ambalaj konusunda her türlü işleri ithali,ihracı ,alım,satım,toptan ve parekende ticaret ve pazarlama yapabilir. -Yurt içinden ve yurt dışından almış olduğu plan ,projelerin çizimi ve uygulamasını yapmak veya başka bir firma ile birlikte yürütmek. . İç ve dış mekanlarda dekorasyon işleri (madeni, ahşap möble vb.) yapmak, projelendirmek taahhütlerde bulunmak konusu ile ilgili malzemeleri yurt içinde ve yurt dışında, satın almak, satmak, pazarlama ve ticaretini yapmak. -Her türlü çelik ve betonarme yapı (Bina, fabrika, depo, vb.) akaryakıt istasyonlarını, çelik konstrüksiyon yapıların projelendirilmesi taahhüt edilmesi ve yapımı için her nevi mamul maddelerin ve yarı mamullerin yurt içinde ve yurt dışında alım, satımı, ithali, ihracı, pazarlamasını ve ticaretini yapmak. -Yukarıda sözü edilen konularla ilgili olarak yerli ve yabancı şirket işletme ve müesseselerden distribütörlük, bayilik veya mümessillik alabilir, verebilir. -Şirket yukarıdaki tüm konularıyla ilgili yurt içinde ve yurt dışında resmi ve özel kurumların açtığı ihalelere katılabilir. -Şirket yukarıdaki tüm konularıyla ilgili olarak kanuni mevzuatlar yerine getirilerek ihracat ve ithalat işlemleri yapabilir. -Konusu ile ilgili fason işçilik yapabilir, yaptırabilir. -Şirket maksat ve mevzuu ile ilgili olarak her türlü fuar, sergi ve panayırlara iştirak edebilir.

Contact details

Legal addressESENTEPE MH.İNÖNÜ CD. KARTALKULE APT.NO:147/82 KARTAL

Officers

individual

IndividualTurkey

Hasan Teki̇n

Authorised Persons

individual

IndividualTurkey

Hasan Teki̇n

Partners


Paid-up share capital10.000,00 TL

Get ahead with complete company information - register now.

Join the 50,000+ businesses already using B2BHint.

Sign up

Tax information

VAT
  • Pays VATYes
  • Registration number0781-0869-4720-0001

Frequently asked questions

Where is START UP MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ 's headquarters?

START UP MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ 's headquarters is located at ESENTEPE MH.İNÖNÜ CD. KARTALKULE APT.NO:147/82 KARTAL

What is START UP MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ 's industry?

START UP MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ is in the industry of Diğer projelere yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetleri (telekomünikasyon ve yayıncılık projeleri, doğalgaz ve buhar dağıtım projeleri ve diğerleri ile inşaat projelerinin yönetimi dahil))

What year was START UP MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ started?

START UP MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ was started in 2020