Logo
Menu
Overview

Summary

Contact details1

Officers3

Tax information

Related companies1

FAQ

Find out all the information about TASFİYE HALİNDE GLOBAL ART SANAT YATIRIMLARI VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
by getting full access

Last updated: Dec 16, 2023

TASFİYE HALİNDE GLOBAL ART SANAT YATIRIMLARI VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Cancel

is inactive

Turkey 27 Dec 2021 (2 years ago)

Share viaTwitterFacebookLinkedin

Summary

NameTASFİYE HALİNDE GLOBAL ART SANAT YATIRIMLARI VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Historical names
  • GLOBAL ART SANAT YATIRIMLARI VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Status
  • ActiveCompany registration closed
JurisdictionActiveTurkey
Company numberCode349010-5
Registry number1339549
Incorporation Date27 Dec 2021 (2 years ago) / 316 companies with the same date
Paid share capital50.000,00 TRY
Type of activity
  • Secondary:
  • #900309 - Yazar, bestekar, heykeltıraş, ressam, karikatürcü, gravürcü, ebru sanatçısı, vb. bireysel sanatçıların faaliyetleri (hakkakçılık, hattatçılık, eşya ve motif süslemeciliği (tezyinatçılık) dahil)
  • #9003 - Artistic creation
  • Description:
  • Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır; 1- Her türlü kültürel ve sanatsal faaliyetlerde bulunmak. 2- Her türlü yerli ve yabancı antika eşya, eski eser, sanat değerine haiz gravürler, yerli ve yabancı çağdaş ve klasik ressam ve heykeltıraşlara ait yağlı boya veya sulu boya tablolar, minyatürler, çini seramik benzeri kap ve kaçaklar, taş, mermer, maden, fildişi, ağaç ve çeşitli diğer malzemeler kullanılarak yapılan heykel, cam eşya, putlar, ikonlar, sikkeler, yazı ve hat sanatları eserlerini satın almak, müzayedelere katılmak, sergi açmak, satmak, ithal etmek, ihraç etmek, dahili ticaretini ve organizasyonunu yapmak. 3- Konusu ile ilgili sergi, panel, gösteri ve tanıtımını yapmak, organizasyon yapmak, katalog hazırlamak. Müzayede ve online müzayede düzenlemek, katılmak. 4- Her türlü telif yada tercüme, yazılı ve basılı eserlerin imtiyazlarını almak, satmak, devretmek veya bizzat kullanmak. 5- Faaliyet konusu ile ilgili olarak yurtiçi ve yurtdışı mümessillik, acentalık anlaşmaları yapmak, yabancı firmaların yurt içinde temsilciliği almak, gerektiğinde devretmek. 6- Faaliyet konusu ile ilgili olarak bilcümle resmi daire ve müesseseler, özel kuruluşlar nezdinde her nevi taahhütlerde bulunmak ve yerli ve uluslararası ihalelere girmek. 7- Konusu ile ilgili olarak bina, atölye, depo, ardiye, satış dükkanı kurmak, işletmek ve satın almak. 8- İş konusunda kurulmuş olan şirketlere ortak olmak, menkul kıymetler aracılığı niteliğinde olmamak şartı ile her nevi şirketlerin hisselerini almak, satmak ve ortak olmak. 9- Amaç ve konusunun gerçekleşmesi için her nevi taşınır ve taşınmaz mallar mallar üzerinde tasarruf etmek, taşınmaz almak, satmak, sair suretlerde bunları iktisap etmek ve elden çıkarmak ve taşınmazlar inşa etmek. 10- Amacını gerçekleştirmek için yerli ve yabancı bilcümle bankalar ve finans kurumları ile her türlü kredi anlaşmaları yapmak ve gerekli teminatları tesis etmek. 11- İleride şirket için yararlı görüldüğü hallerde genel kurulun onayını almak sureti ile şirket sair işleri de yapılabilir. Ana sözleşme değişikliği niteliğinde olan bu işlem için ilgili kanun ve mevzuat hükümlerine uymak gerekir.

Contact details

Legal addressESENTEPE MAH.HARMAN 1 SK. DURAN IŞ MERKEZI BLOK NO:4/8 ŞİŞLİ
Phone
  • +90**************

Officers

individual

IndividualTurkey

Bi̇lal Kayiş

Authorised Persons

individual

IndividualTurkey

Bi̇lal Kayiş

Yönetim Kurulu Başkanı Tasfiye Memuru

Get ahead with complete company information - register now.

Join the 50,000+ businesses already using B2BHint.

Sign up

Tax information

VAT
  • Pays VATYes
  • Registration number0396-1428-1840-0001

Frequently asked questions

Where is TASFİYE HALİNDE GLOBAL ART SANAT YATIRIMLARI VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ's headquarters?

TASFİYE HALİNDE GLOBAL ART SANAT YATIRIMLARI VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ's headquarters is located at ESENTEPE MAH.HARMAN 1 SK. DURAN IŞ MERKEZI BLOK NO:4/8 ŞİŞLİ

What is TASFİYE HALİNDE GLOBAL ART SANAT YATIRIMLARI VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ's industry?

TASFİYE HALİNDE GLOBAL ART SANAT YATIRIMLARI VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ is in the industry of Yazar, bestekar, heykeltıraş, ressam, karikatürcü, gravürcü, ebru sanatçısı, vb. bireysel sanatçıların faaliyetleri (hakkakçılık, hattatçılık, eşya ve motif süslemeciliği (tezyinatçılık) dahil)

What year was TASFİYE HALİNDE GLOBAL ART SANAT YATIRIMLARI VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ started?

TASFİYE HALİNDE GLOBAL ART SANAT YATIRIMLARI VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ was started in 2021