Logo
Menu
Overview

Summary

Contact details1

Officers10

Tax information

Related companies3

FAQ

Find out all the information about DOREL POLİMER SANAYİ TİCARET VE ANONİM ŞİRKETİ
by getting full access

Last updated: Nov 02, 2023

DOREL POLİMER SANAYİ TİCARET VE ANONİM ŞİRKETİ

Active

is not in process of liquidation on Nov 2, 2023

Turkey 25 Jul 2013 (10 years ago)

Share viaTwitterFacebookLinkedin

Summary

NameDOREL POLİMER SANAYİ TİCARET VE ANONİM ŞİRKETİ
Historical names
  • YAYLA AKARYAKIT ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
JurisdictionActiveTurkey
Company numberCode877739-0
Registry number878886
Incorporation Date25 Jul 2013 (10 years ago) / 136 companies with the same date
Paid share capital50.000,00 TRY
Type of activity
  • Secondary:
  • #461201 - Katı, sıvı ve gaz haldeki yakıtların ve ilgili ürünlerin bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar (motorlu taşıt yakıtları dahil)
  • #4612 - Agents involved in the sale of fuels, ores, metals and industrial chemicals
  • Description:
  • 1. Lastik, kauçuk ve plastik profil ve profille ilgili her türlü mamul ve malzemenin imalatı, ithalat ve ihracatını yapmak. 2. Plastik hammaddeleri alım satımını yapmak. 3. Plastik kalıpların ve makinelerin imalat ve satışını yapmak. 4. Toz, granül veya levha plastikten mamul tabak, çatal, kaşık, bardak, ayran ve yoğurt kapları, su kapları, gıda maddesi ve meşrubat kapları, şişe, kapak ve benzeri plastik kapların, leğen, kova, bidon gibi plastik mutfak eşyalarının imalatını, ithalatını, ihracatını yapmak. 5. Plastikten mamul hortum, örtü, branda, boru, vana, eklem parçaları, sulama sistemleri, oluklar,dirsekler, vidalar, plastik tel örgüler gibi tarımda ve ziraatte kullanılan plastik eşyaların imalatını, ithalatını, ihracatını yapmak. 6. İnşaat sanayi ve konutlarla ilgili her türlü plastikten mamul boru, doğrama, kapı, pencere, sineklik, dekorasyon ve süs eşyası, masa ve sandalye gibi malzemelerin imalatını, ithalatını, ihracatını yapmak. 7. Her türlü plastik ambalaj ürünlerinin ham, mamul, yarı mamul maddelerinin imali, satışı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak. 8. PVC, plastik, poliüretan, keçe ve kauçuktan mamul konveyör taşıma bandı, silindir kaplama bantları, teflon ve polyester konveyör bantları, güç transmisyon kayışları, plastik kayışlar, varyatör kayışları, zaman kayışları, sonsuz kayışlar V kayışları, plastik ve çelik konveyör zincirleri ve ekipmanları, mekanik güç aktarma ve birleştirme elemanları imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 9. Her türlü hurda plastik atıklarının toplanarak granül hale dönüştürmek. 10. Polyester depo ve küvet imali, ithali, ihracı, alımı ve satımını yapmak. 11. Polyester levha imali, ithali, ihracı, alımı ve satımını yapmak. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü haklarını üçüncü kişilere tesis edebilir, üçüncü kişilerden ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket amacı ile ilgili olmak üzere üçüncü şahıslara kefalet verebilir. Bununla ilgili olarak yönetim kurulu münferit olarak şirketi kefil gösterebilirler. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir.Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhit, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.

Contact details

Legal addressBEYLİKDÜZÜ ORG.SAN.BÖLG.MAH. MERMERCİLER SAN.SİT.4.CAD.N.8 BEYLİKDÜZÜ
Phone
  • +90**************

Officers

individual

IndividualTurkey

Hasan Işik

Authorised Persons

individual

IndividualTurkey

Nuh Celal Yayla

Yönetim Kurulu Başkanı Münferiden


Resigned on07 Apr 2021

Get ahead with complete company information - register now.

Join the 50,000+ businesses already using B2BHint.

Sign up

Tax information

VAT
  • Pays VATYes
  • Registration number0943-0585-6947-1382

Related companies by address

Frequently asked questions

Where is DOREL POLİMER SANAYİ TİCARET VE ANONİM ŞİRKETİ 's headquarters?

DOREL POLİMER SANAYİ TİCARET VE ANONİM ŞİRKETİ 's headquarters is located at BEYLİKDÜZÜ ORG.SAN.BÖLG.MAH. MERMERCİLER SAN.SİT.4.CAD.N.8 BEYLİKDÜZÜ

What is DOREL POLİMER SANAYİ TİCARET VE ANONİM ŞİRKETİ 's industry?

DOREL POLİMER SANAYİ TİCARET VE ANONİM ŞİRKETİ is in the industry of Katı, sıvı ve gaz haldeki yakıtların ve ilgili ürünlerin bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar (motorlu taşıt yakıtları dahil)

What year was DOREL POLİMER SANAYİ TİCARET VE ANONİM ŞİRKETİ started?

DOREL POLİMER SANAYİ TİCARET VE ANONİM ŞİRKETİ was started in 2013