Logo
Menu
Overview

Summary

Contact details1

Officers8

Tax information

Related companies1

FAQ

Find out all the information about ETAP GRUP ALTIN VE GÜMÜŞ TOPTAN ALIM SATIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
by getting full access

Last updated: Mar 28, 2023

ETAP GRUP ALTIN VE GÜMÜŞ TOPTAN ALIM SATIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Active

is not in process of liquidation on Mar 28, 2023

Turkey 18 Nov 2019 (4 years ago)

Share viaTwitterFacebookLinkedin

Summary

NameETAP GRUP ALTIN VE GÜMÜŞ TOPTAN ALIM SATIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
JurisdictionActiveTurkey
Company numberCode218659-5
Registry number1208449
Incorporation Date18 Nov 2019 (4 years ago) / 209 companies with the same date
Paid share capital500.000,00 TRY
Type of activity
  • Secondary:
  • #464801 - Mücevher ve takı toptan ticareti (altın, gümüş, vb. olanlar) (imitasyon olanlar hariç)
  • #4648 - Wholesale of watches and jewellery
  • Description:
  • Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır. A- 1. Kuyumculuk dükkanı işletmek, işlettirmek ve mağazalar zinciri oluşturmak. 2. Her türlü, altın, gümüş, bronz, platin, pırlanta, yakut, safir, elmas, inci, zümrüt ve diğer kıymetli madenlerden ve taşlardan mamul her türlü mücevherat, bilezilk, kolye, yüzük gibi takı, ve süs eşyalarının imalatını ithalat ve ihracatını yapmak. 3. Altın, gümüş ve diğer kıymetli madenlerin işlenmesi için eritme ve işletme ocakları ile hadde haneler açmak, işletmek. 4. Ayar evleri, ramat evleri, ifraz üniteleri, tamir atölyeleri kurup işletmek. 5. Her türlü kıymetli, yarı kıymetli ve sentetik taş ithalatı, ihracatı, pazarlaması, toptan ve perakende dahili ticareti. 6. Her türlü kuyumculuk hizmetlerini sunması, kuyumcu dükkanlarının işletilmesi, kuyumcu atölyelerinin işletilmesi, kiraya alınması, kiraya verilmesi, devir edilmesi, her türlü zinet eşyalarının, her türlü takıların mücevheratların, kıymetli madenlerden mamül eşyaların, bakım, onarımı, tamir hizmetlerinin sunulması. 7. Her türlü kıymetli madenlerin ayar ve analizlerinin yapılması, her türlü analiz laboratuvarlarının kurulması, işletlmesi, kiraya alınması, kiraya verilmesi, şirketin bu konu ile ilgili olarak her türlü ayar ve analiz cihazlarının, hassas terazilerin, ölçüm aletlerinin, kıymetli madenlerin ve kıymetli taşların işlenmesinde kullanılan her türlü alet, cihaz ve malzemelerin alım satımlarının yapılması, ithal ve ihracı. 8. Şirket konusu ile ilgili altın borsasına gerekli izin ve müsadelerin alınarak katılması, gerekli müsadeler alınarak altın borsasında faaliyetlerde bulunulması, her türlü hurda altınların alım, satım, ithal ve ihracı, ticareti, kuyumculuk ve mücevherat sanayinin gerektirdiği yatırım, tasarruf ve faaliyetlerde bulunulması. B- 1- Şirket konusu ile ilgili düzenlenen fuar ve sergilere iştirak etmek. Şirket yukarıda sayılan faaliyet amaç ve konuları gerçekleştirmek üzere; a- Faaliyet konuları ile ilgili olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde yerli ve yabancı finans kurumlardan kredi sağlamak üzere sözleşmeleri yapabilir, teminat ve rehin verebilir. b- Şirket faaliyetlerinde kullanılmak üzere menkul ve gayrimenkul alabilir, kiralayabilir ve ihtiyaç fazlasına satabilir veya kiraya verebilir. Menkul ve gayrimenkuller üzerine ipotek ve rehin hakkı tesis edebilir ve kaldırabilir. c- Şirket üçüncü kişilerin borcuna karşılık kefalet, teminat ve ipotek tesis edebilir. Şirket, yukarıda sayılanlar dışında konusu ile ilgili olan ve verimli olacağını düşündüğü işler için de ortaklar kurulu nun onayına başvurarak ve bu yolda karar alındıktan sonra bu işleri yapabilecektir. Ana sözleşme değişikliği niteliğinde olan bu işlemin uygulanabilmesi için Ticaret Sicilinden tescil ve ilanı zorunludur.

Contact details

Legal addressATALAR MAH. MERİÇ SK. ERTEM AP.NO:11B KARTAL
Phone
  • +90**************

Officers

individual

IndividualTurkey

Özkan Şahi̇n

Partners


Paid-up share capital475.000,00 TL

individual

IndividualTurkey

Özkan Şahi̇n

Müdür Münferiden


Paid-up share capital475.000,00 TL

Get ahead with complete company information - register now.

Join the 50,000+ businesses already using B2BHint.

Sign up

Tax information

VAT
  • Pays VATYes
  • Registration number0381-0852-1830-0001

Frequently asked questions

Where is ETAP GRUP ALTIN VE GÜMÜŞ TOPTAN ALIM SATIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 's headquarters?

ETAP GRUP ALTIN VE GÜMÜŞ TOPTAN ALIM SATIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 's headquarters is located at ATALAR MAH. MERİÇ SK. ERTEM AP.NO:11B KARTAL

What is ETAP GRUP ALTIN VE GÜMÜŞ TOPTAN ALIM SATIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 's industry?

ETAP GRUP ALTIN VE GÜMÜŞ TOPTAN ALIM SATIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ is in the industry of Mücevher ve takı toptan ticareti (altın, gümüş, vb. olanlar) (imitasyon olanlar hariç)

What year was ETAP GRUP ALTIN VE GÜMÜŞ TOPTAN ALIM SATIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ started?

ETAP GRUP ALTIN VE GÜMÜŞ TOPTAN ALIM SATIM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ was started in 2019