Logo
Menu
Overview

Summary

Contact details1

Officers3

Tax information

Related companies1

FAQ

Find out all the information about ZÜHRE PLASTİK TEKSTİL VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
by getting full access

Last updated: Jan 20, 2024

ZÜHRE PLASTİK TEKSTİL VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Active

is not in process of liquidation on Jan 20, 2024

Turkey 02 Apr 2021 (3 years ago)

Share viaTwitterFacebookLinkedin

Summary

NameZÜHRE PLASTİK TEKSTİL VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
JurisdictionActiveTurkey
Company numberCode303633-5
Registry number1293444
Incorporation Date02 Apr 2021 (3 years ago) / 296 companies with the same date
Paid share capital500.000,00 TRY
Type of activity
  • Secondary:
  • #467604 - Birincil formdaki plastik ve kauçuk toptan ticareti (etilen, stiren, vinil klorür, akrilik, vb. polimerler ile birincil formda sentetik ve rejenere kauçuklar)
  • #4676 - Wholesale of other intermediate products
  • Description:
  • PLASTİK Lastik, kauçuk ve plastik profil ve profille ilgili her türlü mamul ve malzemenin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. -Plastik hammaddeleri alım satımını yapmak. -Plastik kalıpların ve makinelerin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. -Toz, granül veya levha plastikten mamul tabak, çatal, kaşık, bardak, ayran ve yoğurt kapları, su kapları, gıda maddesi ve meşrubat kapları, şişe, kapak ve benzeri plastik kapların, leğen, kova, bidon gibi plastik mutfak eşyalarının üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. -Plastikten mamul hortum, örtü, branda, boru, vana, eklem parçaları, sulama sistemleri, oluklar,dirsekler, vidalar, plastik tel örgüler gibi tarımda ve ziraatta kullanılan plastik eşyaların üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. -İnşaat sanayi ve konutlarla ilgili her türlü plastikten mamul boru, doğrama, kapı, pencere, sineklik, dekorasyon ve süs eşyası, masa ve sandalye gibi malzemelerin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. -Her türlü plastik ürünlerinin ham, mamul, yarı mamul maddelerinin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. TEKSTİL Her türlü dokuma mamullerinin, ham bez kumaş trikotaj ve sanayiinde faaliyetlerde bulunmak ,ipek, orlon, pamuk, triko, hazır giyim eşyaları ile çorap ve çamaşır, bay bayan ve çocuk giyim eşyaları, kot takımlar, kot pantolonlar, kot gömlekleri, kot montlar, her türlü diğer hazır giyim eşyaları yurt içinde ve yurt dışında üretilmesi ithalatı ve ihracatı ile pazarlamasını yapmak. -Tekstil sanayiine ait her türlü hammadde yarı mamul ve mamul maddelerin, giyim sanayi ürünleri her nevi yünlü, pamuklu, ipekli, suni sentetik plastik maddeler iplik ham bez ve kumaşların yurt içinde ve yurt dışında üretilmesi alım ve satımı ithalat ve ihracatı, yurt içinde ve yurt dışında pazarlaması. -Her türlü mefruşat, çeyiz, havlu, bornoz alımı satımı, imalatını, ithalat ve ihracatını yapmak. -Her türlü hastanede kullanılan önlük, tulum, çarşaf, yastık gibi ürünlerin imalatı, alımı satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.

Contact details

Legal addressGÜNEŞLİ MH.KİRAZLI CD.N.4/111 BAĞCILAR
Phone
  • +90**************

Officers

individual

IndividualTurkey

Ahmet Özkan

Partners


Paid-up share capital500.000,00 TL

individual

IndividualTurkey

Ahmet Özkan

Müdür Münferiden


Paid-up share capital500.000,00 TL

Get ahead with complete company information - register now.

Join the 50,000+ businesses already using B2BHint.

Sign up

Tax information

VAT
  • Pays VATYes
  • Registration number0999-1177-4180-0001

Frequently asked questions

Where is ZÜHRE PLASTİK TEKSTİL VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 's headquarters?

ZÜHRE PLASTİK TEKSTİL VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 's headquarters is located at GÜNEŞLİ MH.KİRAZLI CD.N.4/111 BAĞCILAR

What is ZÜHRE PLASTİK TEKSTİL VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 's industry?

ZÜHRE PLASTİK TEKSTİL VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ is in the industry of Birincil formdaki plastik ve kauçuk toptan ticareti (etilen, stiren, vinil klorür, akrilik, vb. polimerler ile birincil formda sentetik ve rejenere kauçuklar)

What year was ZÜHRE PLASTİK TEKSTİL VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ started?

ZÜHRE PLASTİK TEKSTİL VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ was started in 2021