Logo
Menu
Overview

Summary

Contact details3

Officers15

Tax information

Related companies2

FAQ

Find out all the information about TASFİYE HALİNDE NADAS KİMYEVİ MADDELER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
by getting full access

Last updated: Dec 17, 2023

TASFİYE HALİNDE NADAS KİMYEVİ MADDELER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Active

is not in process of liquidation on Dec 17, 2023

Turkey 28 Mar 2013 (11 years ago)

Share viaTwitterFacebookLinkedin

Summary

NameTASFİYE HALİNDE NADAS KİMYEVİ MADDELER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Historical names
 • YAYLA HAVA TAŞIMACILIĞI ANONİM ŞİRKETİ
 • NADAS DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
 • NADAS KİMYEVİ MADDELER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
JurisdictionActiveTurkey
Company numberCode861335-0
Registry number862438
Incorporation Date28 Mar 2013 (11 years ago) / 222 companies with the same date
Paid share capital50.000,00 TRY
Type of activity
 • Secondary:
 • #532010 - Paket ve koli gibi kargoların toplanması, sınıflandırılması, taşınması ve dağıtımı faaliyetleri (dökme yükler ve evrensel hizmet yükümlülüğü altında postacılık faaliyetleri hariç)
 • #5320 - Other postal and courier activities
 • Description:
 • 1. Lastik, kauçuk ve plastik profil ve profille ilgili her türlü mamul ve malzemenin ithalat ve ihracatını yapmak. 2. Plastik hammaddeleri alım satımını yapmak. 3. Plastik kalıpların ve makinelerin satışını yapmak. 4. Toz, granül veya levha plastikten mamul tabak, çatal, kaşık, bardak, ayran ve yoğurt kapları, su kapları, gıda maddesi ve meşrubat kapları, şişe, kapak ve benzeri plastik kapların, leğen, kova, bidon gibi plastik mutfak eşyalarının ithalatını, ihracatını yapmak. 5. Plastikten mamul hortum, örtü, branda, boru, vana, eklem parçaları, sulama sistemleri, oluklar,dirsekler, vidalar, plastik tel örgüler gibi tarımda ve ziraatte kullanılan plastik eşyaların ithalatını, ihracatını yapmak. 6. İnşaat sanayi ve konutlarla ilgili her türlü plastikten mamul boru, doğrama, kapı, pencere, sineklik, dekorasyon ve süs eşyası, masa ve sandalye gibi malzemelerin ithalatını, ihracatını yapmak. 7. Her türlü plastik ambalaj ürünlerinin ham, mamul, yarı mamul maddelerinin satışı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak. 8. PVC, plastik, poliüretan, keçe ve kauçuktan mamul konveyör taşıma bandı, silindir kaplama bantları, teflon ve polyester konveyör bantları, güç transmisyon kayışları, plastik kayışlar, varyatör kayışları, zaman kayışları, sonsuz kayışlar V kayışları, plastik ve çelik konveyör zincirleri ve ekipmanları, mekanik güç aktarma ve birleştirme elemanları ithalatı ve ihracatını yapmak. 9. Polyester depo ve küvet ithali, ihracı, alımı ve satımını yapmak. 10. Polyester levha ithali, ihracı, alımı ve satımını yapmak. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü haklarını üçüncü kişilere tesis edebilir, üçüncü kişilerden ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket amacı ile ilgili olmak üzere üçüncü şahıslara kefalet verebilir. Bununla ilgili olarak yönetim kurulu münferit olarak şirketi kefil gösterebilirler. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhit, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.

Contact details

Legal addressBEYLİKDÜZÜ ORG.SAN.BÖLG.MAH. MERDMERCİLER SAT.SİT.4.CAD.N:8 BEYLİKDÜZÜ
Fax
 • 021********
Website
 • yay************
Phone
 • +90**************

Officers

individual

IndividualTurkey

Ali̇ Kemal Yayla

Yön.Kur.Başkan Yardımcısı Münferiden


Resigned on09 Jul 2020

individual

IndividualTurkey

Ni̇lay Yayla

Executive Board

Get ahead with complete company information - register now.

Join the 50,000+ businesses already using B2BHint.

Sign up

Tax information

VAT
 • Pays VATYes
 • Registration number0943-0585-6858-8199

Frequently asked questions

Where is TASFİYE HALİNDE NADAS KİMYEVİ MADDELER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 's headquarters?

TASFİYE HALİNDE NADAS KİMYEVİ MADDELER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 's headquarters is located at BEYLİKDÜZÜ ORG.SAN.BÖLG.MAH. MERDMERCİLER SAT.SİT.4.CAD.N:8 BEYLİKDÜZÜ

What is TASFİYE HALİNDE NADAS KİMYEVİ MADDELER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 's industry?

TASFİYE HALİNDE NADAS KİMYEVİ MADDELER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ is in the industry of Paket ve koli gibi kargoların toplanması, sınıflandırılması, taşınması ve dağıtımı faaliyetleri (dökme yükler ve evrensel hizmet yükümlülüğü altında postacılık faaliyetleri hariç)

What year was TASFİYE HALİNDE NADAS KİMYEVİ MADDELER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ started?

TASFİYE HALİNDE NADAS KİMYEVİ MADDELER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ was started in 2013