Logo
Menu
Overview

Summary

Contact details2

Officers3

Tax information

Related companies2

FAQ

Find out all the information about ASVAN DÖKÜM ENERJİ MAKİNE DEMİR ÇELİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
by getting full access

Last updated: Dec 13, 2023

ASVAN DÖKÜM ENERJİ MAKİNE DEMİR ÇELİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Active

is not in process of liquidation on Dec 13, 2023

Turkey 07 Oct 2021 (3 years ago)

Share viaTwitterFacebookLinkedin

Summary

NameASVAN DÖKÜM ENERJİ MAKİNE DEMİR ÇELİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
JurisdictionActiveTurkey
Company numberCode332582-5
Registry number1322875
Incorporation Date07 Oct 2021 (3 years ago) / 319 companies with the same date
Paid share capital500.000,00 TRY
Type of activity
  • Secondary:
  • #245113 - Demir döküm (yarı mamul demir ürünlerin dökümü, gri demir dökümü, küresel grafit demir dökümü, dövülebilir dökme demir ürünleri dökümü, tüpler, borular ve içi boş profiller ile dökme demirden tüp ve borular ile bunların bağlantı parçalarının imalatı)
  • #2451 - Casting of iron
  • Description:
  • Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar ,kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir,ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir.Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir.Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhit, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir a) Şirket her türlü maddeden imal edilebilen ve her nevi vana, vana parçaları ve aksesuarları imal eder, pazarlar, satın alır, satar, ithalatını ve ihracatını yapar, b) Her nevi pik, pirinç, alüminyum, zambak, çinko ve sarıdan döküm parçalarının imalatı, işlemesi, montajı, alımı, satımı ve ticaretini yapar. c) Her nevi pik, bronz, cenk, sibervana, küresel vana ve diğer vanaların imalatı, ihracatını, fason imalatı dahili ticaretini yapar. d) Yurt içi ve yurt dışında her türlü demir, çelik, döküm veya sarıdan mamul cıvata, somun, gijon, bağlantı elemanlarının alımı, satımı, imalatı, ithalatı, ihracatı ve ticaretini yapmak. e) Plastikten mamul hortum, örtü, branda, boru, vana, eklem parçaları, sulama sistemleri, oluklar,dirsekler, vidalar, plastik tel örgüler gibi tarımda ve ziraatte kullanılan plastik eşyaların imalatını, ithalatını, ihracatını yapmak f) Elektrik ve elektronik donanımlı pano, makine, elektrikli küçük el aletlerinin üretimini yapabilir, bunları yurtiçi ve yurtdışına satabilir g) Kalıp parça imalatı ile ilgili her türlü torna tesviye işleri yapmak, yaptırmak. k. Talaşlı imalat ve bu sanayi dalına ait her türlü hammadde, mamul madde, yarı mamul madde ile yedek parça makine, alet ve malzemenin, her türlü hassas ölçü alet ve cihazları, el aletleri, takım aparatları, takım tezgahları imalatı, ithalat ve ihracatını yapmak. h) Her türlü demir-çelik ürünleri; Saç, çinko, pirinç, bakır, sarı, zamak, galvaniz saç, külçe, platina, U demiri, L demiri, flanş, boru eklenti parçalarının alımı, satımı, imalat, ithalat ve ihracatını yapmak. I) Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan gerekli lisans alınarak enerji kaynaklarının üretim tesislerinde elektrik enerjisine dönüştürülmesi için üretim tesisi kurulması, elektrik enerjisi üretimi, üretilen elektrik enerjisinin ve/veya kapasitenin müşterilere satışını yapmak k) Elektrik ve ısı üretimine ilişkin buhar tribünleri, gaz tribünleri, buhar kazanları, motorlar, jeneratörler, doğal gaz veya fuel-oil ve kömürle çalışan elektrik-ısı santralleri, enerji enstrümanları, filtreler, ısı geri kazınım ünitelerinin imalatını, iç ve dış ticaretini yapma l) Elektrik ve ısı santralleri için kömür hazırlama, kömür yıkama, kireç hazırlama, filtre ve desülfirizasyon sistem ve ünitelerinin imalatını, iç ve dış ticaretini yapmak.

Contact details

Legal addressMASLAK MAH.ESKİ BÜYÜKDERE CAD. GİZ 2000 PLAZA BLOK NO:7/34 SARIYER
Website
  • asv*********
Phone
  • +90**************

Officers

individual

IndividualTurkey

Ömer Özkan Mercan

Müdür Münferiden


Paid-up share capital500.000,00 TL

individual

IndividualTurkey

Ömer Özkan Mercan

Authorised Persons

Get ahead with complete company information - register now.

Join the 50,000+ businesses already using B2BHint.

Sign up

Tax information

VAT
  • Pays VATYes
  • Registration number0091-1177-8960-0001

Frequently asked questions

Where is ASVAN DÖKÜM ENERJİ MAKİNE DEMİR ÇELİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ's headquarters?

ASVAN DÖKÜM ENERJİ MAKİNE DEMİR ÇELİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ's headquarters is located at MASLAK MAH.ESKİ BÜYÜKDERE CAD. GİZ 2000 PLAZA BLOK NO:7/34 SARIYER

What is ASVAN DÖKÜM ENERJİ MAKİNE DEMİR ÇELİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ's industry?

ASVAN DÖKÜM ENERJİ MAKİNE DEMİR ÇELİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ is in the industry of Demir döküm (yarı mamul demir ürünlerin dökümü, gri demir dökümü, küresel grafit demir dökümü, dövülebilir dökme demir ürünleri dökümü, tüpler, borular ve içi boş profiller ile dökme demirden tüp ve borular ile bunların bağlantı parçalarının imalatı)

What year was ASVAN DÖKÜM ENERJİ MAKİNE DEMİR ÇELİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ started?

ASVAN DÖKÜM ENERJİ MAKİNE DEMİR ÇELİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ was started in 2021