Logo
Menu
Overview

Summary

Contact details1

Officers3

Tax information

Related companies1

FAQ

Find out all the information about RETEMS TARIMSAL ÜRÜNLER TAŞIMACILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
by getting full access

Last updated: Nov 09, 2023

RETEMS TARIMSAL ÜRÜNLER TAŞIMACILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Active

is not in process of liquidation on Nov 9, 2023

Turkey 18 Feb 2021 (3 years ago)

Share viaTwitterFacebookLinkedin

Summary

NameRETEMS TARIMSAL ÜRÜNLER TAŞIMACILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
JurisdictionActiveTurkey
Company numberCode294908-5
Registry number1284607
Incorporation Date18 Feb 2021 (3 years ago) / 292 companies with the same date
Paid share capital10.000,00 TRY
Type of activity
  • Secondary:
  • #532010 - Paket ve koli gibi kargoların toplanması, sınıflandırılması, taşınması ve dağıtımı faaliyetleri (dökme yükler ve evrensel hizmet yükümlülüğü altında postacılık faaliyetleri hariç)
  • #5320 - Other postal and courier activities
  • Description:
  • TARIM ÜRÜNLERİ a. Şirket başlıca bakliyat türü olan kırmızı ve yeşil mercimek, her türlü kuru fasulye, nohut ve nohuttan mamul leblebi, pirinç, buğdaydan mamul ince ve kalın bulgur üretmek, ürettiği bu mamullerin paket ve ambalajını yapmak, yurt içinde ve yurt dışında pazarlamak. b. Her türlü tohum geliştirme, üretme ve iyileştirme çalışmaları yapmak. c. Her türlü bakliyat, hububat ve her türlü tarım ürünlerinin üretimi, alımı, satımı, ithalatı, ihracatı, pazarlaması ve dağıtımını yapmak. d. Kuru taneli gıda maddelerinin her nevi baklagillerin temini, toptan ve perakende satışını, ithalatını ve ihracatını yapar. e. Her nevi kuru ve yaş soğan, patates, sarımsak ürünlerinin üretimi, ithalatı ve ihracatı nı yapmak. f. Hayvansal yemlerin alımı, satımı, ihracatı ve ithalatı yapmak. Yem kırma tesislerinin kurulması, işletilmesi, hayvan yemlerinin alım, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. YURT İÇİ - YURT DIŞI NAKLİYAT KARGO a. Yurt içinde ve dışında her nevi kara, hava ve deniz nakil vasıtaları ile yük ve eşya taşımacılığı, nakliye komisyonculuğu yapmak. b. Şirket faaliyeti ile ilgili her türlü nakil vasıtaları alır, satar, kiralar ve kiraya verir. c. Yurt içinde ve yurt dışında paket, zarf ve kargo taşımacılığı yapmak. Araçlı araçsız kurye hizmetleri vermek. d. Hava, deniz ve kara yolları ile her nevi kargonun nakliyesini, tahmil ve tahliyesini yapmak. GIDA a. Her türlü gıda maddelerini almak, satmak, gıda maddelerini paketlemek için tesisler kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek. b. İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek. c. Her türlü bebek mamalarını almak, satmak, imalat, ithalat ve ihracatını yapmak. d. Bebek mamaları ile ilgili ham, yarı mamul ve mamul maddelerini almak, ihracatını yapmak. YAŞ MEYVE SEBZE a. Her türlü yaş sebze ve meyve alım satımı, pazarlaması, ithalat, ihracat yapmak. b. Bilumum yaş ve kuru sebzeler, meyveler ve narenciye ürünleri ekimi, dikimi, yetiştirilmesi, ambalajlanmasını yapmak. c. Her türlü yaş meyve ve sebzelerin işlenmesi, kurutulması, dondurulması ve konsantrasyonu suretiyle sınai ürün haline getirilmesi. Her türlü yaş meyve ve sebze komisyonculuğu yapar.

Contact details

Legal addressMERKEZ MAH.HASAT SK.KAMARA BLOK NO:52/1 ŞİŞLİ
Phone
  • +90**************

Officers

individual

IndividualTurkey

Retems Group Llc

Authorised Persons

individual

IndividualTurkey

Retems Group Llc

Partners


Paid-up share capital10.000,00 TL

Get ahead with complete company information - register now.

Join the 50,000+ businesses already using B2BHint.

Sign up

Tax information

VAT
  • Pays VATYes
  • Registration number0734-2078-0010-0001

Frequently asked questions

Where is RETEMS TARIMSAL ÜRÜNLER TAŞIMACILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ's headquarters?

RETEMS TARIMSAL ÜRÜNLER TAŞIMACILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ's headquarters is located at MERKEZ MAH.HASAT SK.KAMARA BLOK NO:52/1 ŞİŞLİ

What is RETEMS TARIMSAL ÜRÜNLER TAŞIMACILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ's industry?

RETEMS TARIMSAL ÜRÜNLER TAŞIMACILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ is in the industry of Paket ve koli gibi kargoların toplanması, sınıflandırılması, taşınması ve dağıtımı faaliyetleri (dökme yükler ve evrensel hizmet yükümlülüğü altında postacılık faaliyetleri hariç)

What year was RETEMS TARIMSAL ÜRÜNLER TAŞIMACILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ started?

RETEMS TARIMSAL ÜRÜNLER TAŞIMACILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ was started in 2021